Google Arama
Loading
Son Baktıklarınız
 
Sepetim
 
 
Bayi Girişi
Bayi E-Posta
Bayi Şifre

Çingene Tarotu

% 20
 
 
35.00 TLKDV dahil
 
28.00 TLKDV dahil
 
... Tükendi ...
 
 
 
  • Genel Özellikler
  • Eser Ad

    "...asırlardan beri tarot geleneğini sürdüren ve tarotun tarihin karanlıklarına gömülmesini engelleyen Çingeneler, nihayet özgün yaşam biçimlerini ve geleneklerini temel alan bir tarot destesine kavuştular."
    Raymond Buckland

    Nihayet Çingene ruhunu kucaklayan bir tarot destesi yaratıldı. Çingene Tarotu, Roman Kültürü'ne ait simgeleri, tarotun yüzlerce yıllık formlarıyla birleştiren eşsiz güzellikte bir deste... Raymond Buckland, İngiliz Çingeneleri arasında yetişti. Ödüllü çizer Lissanne Lake ile birlikte hazırladığı bu özel tarot destesi kullanım kolaylığının yanında görsel bir şölen de sunuyor sizlere... Çingene Tarotu destesine eşlik eden kitapta yepyeni, kullanana müthiş bir içgörü kazandıracak yorumların yanı sıra, Çingenelerin tarihi, eski topraklara ait bilgelik asasını taşıma ve korumadaki rolleri hakkında bilgiler ile Çingenece-Türkçe bir sözcük listesi bulacaksınız. Kitabı okuduğunuzda kartlarınızı nasıl koruyup saklayacağınızı da öğrenecek, Çingeneler arasında popüler olan farklı tarot falı.     

Adınız
E-Posta Adresiniz
Şehir
Değerlendirmeniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Yayın Evi Hakkında


ALFA YAYINLARI 


1987 yılında Bayrak Matbaacılık olarak faaliyete geçip, 1990 yılında kurumsallaşan Alfa Basım Yayım Dağıtım Ltd. Şti, başlangıçta özellikle üniversite ve yüksek okullar için her türden referans kitaplarına yönelik olarak sürdürdüğü çalışmalarının kapsamını zaman içerisinde hızla genişleterek yayıncılık sektöründeki gücünü ispatlar duruma geldi. Halen Bilgisayar, Psikoloji, Felsefe, Kişisel Gelişim ve Sözlük başta olmak üzere, 20’den fazla konu alanında yayım faaliyetini sürdüren Alfa Yayınları, 2001 yılı itibariyle edebiyat alanına da el atarak, şiir, antoloji, romanlar ve “Dünya ve Çocuk Klasikleri”ni de yayınlamaktadır. Alfa Yayınları, çağdaş bir vizyon anlayışıyla, bugüne kadar yayımladığı 2000’in üzerinde kitap ve yüzlerce yazarıyla yayıncılık sektöründe gücünü pekiştirerek lider konumda yer almaktadır.

 

Alfa Publishing was established in 1987 under the name of Bayrak Printing, institutionalized in 1990, and had started with publishing  reference books for universities and high schools. By widening its content rapidly it has proved its potential in the publishing industry. Specialized in computer, psychology, philosophy, self help, and language titles, Alfa Publishing’s field of activity includes more than 20 topics. Since 2001 it has been also publishing literature titles such as poetry, anthology, novels and children's classics. Alfa Publishing keeps its leading position with over 2000 titles and hundreds of authors and proceeds with a modern concept of vision in publishing industry.

Ürün Bilgisi
Çingene Tarotu
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta *


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.